localgov test (3.0.15) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Messages
eu: Mezuak

en: author
eu: egilea

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Welcome message
eu: Ongi etorri mezua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: Asc
eu: Goraka

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu
