localgov test (3.0.15) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
