localgov test (3.0.15) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.
