LocalGov Drupal Waste Collection (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Region
ar: المنطقة

en: Add to iCalendar
ar: أصف إلى آي.كالندر

en: Change
ar: تغيير
