LocalGov Workflows (1.3.10) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
