LocalGov Workflows (1.3.10) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
