Localized Configuration (8.x-2.0-alpha12) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ast: Alministración

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Other
ast: Otru

en: Languages
ast: Llingües
