Localized Configuration (8.x-2.0-alpha12) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Example
id: Contoh

en: Other
id: Lainnya

en: Languages
id: Bahasa-bahasa
