Localized Configuration (8.x-2.0-alpha12) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Example
jv: Contoné

en: Other
jv: Liyané

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā
