Localized Configuration (8.x-2.0-alpha12) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Example
pl: Przykład

en: Other
pl: Inne

en: Languages
pl: Języki

en: Global
pl: Globalne
