Localized Configuration (8.x-2.0-alpha12) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: File
ro: Fișier

en: Settings
ro: Setări

en: Example
ro: Exemplu

en: Other
ro: Altele

en: Languages
ro: Limbi
