localize (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Languages
gu: ભાષાઓ
