localize (2.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Code
ku: کۆد

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Add language
ku: زمان زیاد بکه‌

en: language
ku: زمان
