localize (2.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Domain
ca: Domini

en: Code
ca: Codi

en: Configuration
ca: Configuració

en: Languages
ca: Llengües

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Add language
ca: Afegeix una llengua

en: language
ca: idioma

en: languages
ca: llengües
