localize (2.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Code
cy: côd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Add language
cy: Ychwanegu iaith

en: language
cy: iaith
