localize (2.0.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Domain
de: Domäne

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Languages
de: Sprachen

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Add language
de: Sprache hinzufügen

en: language
de: Sprache

en: languages
de: Sprachen

en: Language short code
de: Sprachkürzel
