localize (2.0.1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Domain
es: Dominio

en: Code
es: Código

en: Configuration
es: Configuración

en: Languages
es: Idiomas

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Add language
es: Agregar idioma

en: language
es: idioma

en: languages
es: Idiomas
