localize (2.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Domain
fa: دامنه

en: Code
fa: کد

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Add language
fa: افزودن زبان

en: language
fa: زبان
