localize (2.0.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Code
hi: कोड

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Languages
hi: भाषायें

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Add language
hi: भाषा सम्मिलित करें।

en: language
hi: भाषा
