localize (2.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Domain
ka: დომენი

en: Code
ka: კოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Languages
ka: ენები

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
