localize (2.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Domain
km: ដែន

en: Code
km: កូដ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Languages
km: ភាសា

en: Add language
km: បន្ថែម​ភាសា

en: language
km: ភាសា​
