localize (2.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Code
ne: कोड

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Add language
ne: भाषा थप्नुहोस्

en: language
ne: भाषा
