localize (2.0.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Language
sl: Jezik

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Domain
sl: Domena

en: Code
sl: Koda

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Languages
sl: Jeziki

en: Add language
sl: Dodaj jezik

en: language
sl: jezik
