localize (2.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Domain
uk: Домен

en: Code
uk: Код

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Languages
uk: Мови

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Add language
uk: Додати мову

en: language
uk: мова

en: languages
uk: мови
