localize (2.0.1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Code
ur: کوڈ

en: Languages
ur: زبانیں

en: Add language
ur: زبان کا اضافہ کریں
