localize (2.0.2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Domain
ast: Dominiu

en: Code
ast: Códigu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Languages
ast: Llingües
