localize (2.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Domain
be: Дамен

en: Code
be: Код

en: Configuration
be: Налады

en: Languages
be: Мовы

en: Add language
be: Дадаць мову

en: language
be: мова
