localize (2.0.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Code
hy: Կոդ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Add language
hy: Ավելացնել լեզու

en: language
hy: լեզու
