localize (2.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Code
is: Kóði

en: Languages
is: Tungumál

en: Add language
is: Bæta við tungumáli
