localize (2.0.2) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Domain
it: Dominio

en: Code
it: Codice

en: Configuration
it: Configurazione

en: Languages
it: Lingue

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Add language
it: Aggiungi lingua

en: language
it: lingua

en: languages
it: Lingue
