localize (2.0.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Code
kk: Коды

en: Languages
kk: Тілдер

en: Add language
kk: Тіл қосу

en: language
kk: Тіл
