localize (2.0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Add language
kn: ಭಾಷೆ ಸೇರಿಸಿ
