localize (2.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Add language
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸ਼ਾਮਲ ਕਰੋ
