localize (2.0.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Domain
sv: Domän

en: Code
sv: Kod

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Languages
sv: Språk

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Add language
sv: Lägg till språk

en: language
sv: språk

en: languages
sv: språk
