localize (2.0.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Languages
fil: Mga wika

en: Add language
fil: Magdagdag nang wika

en: language
fil: wika
