localize (2.0.3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Domain
fr: Domaine

en: Languages
fr: Langues

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Add language
fr: Ajouter une langue

en: language
fr: langue

en: languages
fr: Langues
