localize (2.0.3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Language
he: שפה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Domain
he: דומיין

en: Code
he: קוד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Languages
he: שפות

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Add language
he: הוספת שפה

en: language
he: שפה

en: languages
he: שפות
