localize (2.0.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Code
id: Kode

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Languages
id: Bahasa-bahasa

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Add language
id: Tambah bahasa

en: language
id: bahasa

en: languages
id: bahasa-bahasa
