localize (2.0.3) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Language
ky: Тил

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: Languages
ky: Тилдер

en: Add language
ky: Тил кошуу
