localize (2.0.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Domain
lv: Domēns

en: Code
lv: Kods

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Languages
lv: Valodas

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Add language
lv: Pievienot valodu

en: language
lv: valoda
