localize (2.0.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Code
ml: കോഡ്

en: Languages
ml: ഭാഷകള്‍

en: Add language
ml: ഭാഷകള്‍ കൂട്ടിച്ചേര്‍ക്കൂ
