localize (2.0.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: Add language
my: ဘာသာအသစ် ထည့်ရန်
