localize (2.0.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Domain
oc: Domeni

en: Code
oc: Còde

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Languages
oc: Lengas

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Add language
oc: Apondre una lenga

en: language
oc: lenga
