localize (2.0.3) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Domain
ru: Домен

en: Code
ru: Код

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Languages
ru: Языки

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Add language
ru: Добавить язык

en: language
ru: язык

en: languages
ru: языки
