Location Migration (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Cardinality
et: Võimsus

en: Migration
et: Migreerimine

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: The entity bundle.
et: Olemi kogum.

en: The field type
et: Välja tüüp
