Location Migration (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Translatable
sv: Översättningsbar

en: Cardinality
sv: Huvudsaklig

en: Migration
sv: Migrering

en: The entity type.
sv: Objektstypen.

en: The field name.
sv: Fältets namn.
