Location Migration (1.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Translatable
fi: Käännettävissä

en: Cardinality
fi: Mahtavuus

en: Migration
fi: Migraatio

en: The entity type.
fi: Entiteetin tyyppi.

en: The field name.
fi: Kentän nimi.
