Location Migration (1.0.0-beta5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Translatable
it: Traducibile

en: Cardinality
it: Cardinalità

en: Migration
it: Migrazione

en: The entity type.
it: Il tipo di entità.

en: The field name.
it: Il nome del campo.

en: The entity bundle.
it: Il bundle dell'entità.
