Location Migration (1.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Translatable
ro: Traductibil

en: Cardinality
ro: Cardinalitate

en: Migration
ro: Migrare

en: The entity type.
ro: Tipul entității.

en: The entity bundle.
ro: Pachetul entității.
