Location Selector (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: empty
da: tom

en: About
da: Om

en: Is empty (NULL)
da: Er tom (NULL)

en: not empty
da: ikke tom

en: exposed
da: blotlagt

en: Is not empty (NOT NULL)
da: Er ikke tom (NOT NULL)

en: grouped
da: grupperet

en: Network problem!
da: Netværksproblem!
